Одним з основних напрямків боротьби зі зміною клімату в усьому світі стало відновлення лісового покриву планети. Задля підвищення родючості ґрунтів і для збалансованого живлення рослин можуть використовуватися природні поклади органічних добрив. Україна має значні запаси корисних копалин, серед них провідне місце належить торфу. Торф – органічна гірська порода, що утворилася внаслідок відмирання і неповного розкладу болотних рослин в умовах підвищеної вологи та дефіциту кисню.

Український сільськогосподарський торф, як основа для ґрунту (75%), вважається одним з найкращих у світі для посадки дерев, а також для вирощування сільськогосподарських продуктів та газонів. Використання торфу, як добрива підвищує врожайність рослин (до 35 — 40%), якість та вміст води (здатність утримувати вологу) в ґрунті, на якому вони вирощуються, на довгі роки.

Нам стало відомо, що Його Королівська Високість спадкоємний принц Мохаммед бін Салман Aль-Сауд запустив Близькосхідну зелену програму “Vision 2030”, відповідно до якої планується посадити 10 мільярдів дерев в Королівстві Саудівської Аравії та 40 мільярдів дерев в сусідніх країнах. Приймаючи до уваги слова Його Королівської Високості спадкоємного принца про те, що “Королівству, регіону та світу потрібно рухатися далі та швидше в боротьбі проти кліматичних змін”, Асоціація “Українське Торфове Товариство” пропонує організувати системні поставки сільськогосподарського торфу для посадки дерев та благоустрою оазисів до Королівства Саудівської Аравії та сусідніх країн з України. За нашими скромними підрахунками, найближчими роками загальний об’єм постачання торфу може досягти 800 мільйонів тонн.

Асоціація “Українське Торфове Товариство” є членом Міжнародної Торфової Асоціації (IPS) та об’єднує українські державні та приватні підприємства, що багато років працюють в сфері видобутку та постачання сільськогосподарського торфу та ґрунтів.

З метою налагодження співпраці та представлення існуючої продукції, яка виробляється в Україні Голова Асоціації Андрій Озерчук провів переговори з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Кувейт в Україні Рашид Хаммад Аль-Адвані щодо розробки спеціального ґрунту, який буде створений для Кувейтського регіону.

 

 

 

 

Ви можете залишити відгук або трекбек зі свого сайту.

Ваш відгук