17 грудня 2019 року у Рівненському Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася Конференція Асоціації «Українське торфове товариство»

Разом з Головою Правління Асоціації Андрієм Озерчуком, виконавчим директором Асоціації Василем Фатенком та членами Асоціації, на  Конференції були присутні кандидат с.-г. наук, доцент, проректор НУВГП з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Сорока, Голова Ради Латвійської Торфової Асоціації Дайніс Алексеєв, Член Правління Латвійської Торфової Асоціації, член Міжнародного торфового товариства IPS Інгріда  Крігере, кандидат біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізіології та біохімії, керівник Науково-дослідної лабораторії з гумінових речовин імені професора Л. А. Христевої Лілія Степченко, керівники державних торфопідприємств – учасників Державного концерну «Укрторф» та керівники підприємств України різних форм власності, діяльність яких пов’язана з видобутком чи агломерацією торфу.

Під час розгляду пунктів порядку денного були порушені питання сучасного стану та перспектив розвитку торфової галузі України, досвіду та перспективи застосування торфу і гумінових речовин у сільськогосподарському виробництві. Іноземні колеги поділились цінним досвідом роботи Латвійської торфової Асоціації (про утворення Асоціації,  історію розвитку, співпрацю з органами влади та прийняття законодавчих актів, які покращили роботу торфопідприємств та про співпраця її з Міжнародним торфовим товариством. Також було обговорено напрямки роботи, цілі та перспективи Асоціації «Українське торфове товариство», вступ Асоціації до Міжнародного торфового товариства IPS та Проблеми державної регуляторної політики в торфовидобувній галузі України.

За результатами обговорень, були прийняті протокольні рішення щодо формування пропозицій до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України задля  вирішення проблемних питань державної регуляторної політики в торфодобувній галузі України.

Презентації, які були представлені на Конференції, можна за вантажити за наступними посиланнями:

Торфова промисловість України: сучасний стан та перспективи, автор кандидат технічних наук, доцент НУВГП, радник генерального директора з технічних питань Володимир Гнєушев

Досвід та перспективи застосування торфу і гумінових речовин у сільськогосподарському виробництві, автор кандидат біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізіології та біохімії, керівник Науково-дослідної лабораторії з гумінових речовин імені професора Л. А. Христевої Лілія Степченко

Латвійська асоціація торфу, галузь видобутку торфу в Латвії та міжнародні організації торфу, автор член Правління Латвійської торфової асоціації, член Міжнародного торфового товариства Інгріда Кригере :

Торфодобувна галузь — проблеми реалізації державної регуляторної політики, автор виконавчий директор Асоціації «Українське торфове товариство», в. о. директора ДП «Житомирторф» Василь Фатенко

 

Ви можете залишити відгук або трекбек зі свого сайту.

Ваш відгук