27-28 березня в м.Рівне було започатковано новий напрям співпраці між двома членами Асоціації «Українське торфове товариство»: Національним університетом водного господарства та природокористування і державним концерном «Укрторф»: в ці дні на кафедрі охорони праці та безпеки життєдіяльності відбувся галузевий тематичний семінар «Підвищення рівня безпеки праці у торфовій промисловості України».

Керівників і спеціалістів торфопідприємств Київської, Сумської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, Черкаської, Рівненської областей привітали Генеральний директор ДК «Укрторф» А. Озерчук і ректор університету, який є членом Правління «Українського торфового товариства».

Завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності професор В. Филипчук ознайомив учасників семінару з порядком розслідування нещасних випадків на виробництві, організацією діяльності служби охорони праці, вимогами до ведення документації з охорони праці та іншими питаннями організаційно-методичного характеру.

Доцент В. Гнєушев присвятив свої лекції висвітленню головних шкідливих і небезпечних факторів торфового виробництва, зниженню пожеже-вибухонебезпечності торфобрикетних заводів. Були детально розглянуті процеси самонагрівання торфу в штабелях і заходи та засоби для недопущення самозаймання торфу.

Учасники семінару відмітили змістовність семінару і корисність отриманої інформації.

 

Ви можете залишити відгук або трекбек зі свого сайту.

Ваш відгук